• Elg
  • Barack
  • Hund
  • Bilde4
  • Bilder7

Ringeriksprøven 2012

RINGERIKSPRØVA 2012

Kat.nr.

Rase

Reg.nr.

Navn

Eier/Fører

Res.

Premie

1017

Jämt

NO57158/09

Elgstølen`s Barack

Vidar Nyhuus

95p

1

1024

Jämt

NO35046/10

Haugbo`s Mischka

Jonas Ottosen

92p

1

1008

Neg

NO44960/09

Frigg av Lirebu

Brede Grøterud

91p

1

1037

Jämt

S21204/2009

Älgstugan`s Storm IV

Svein Erik Lund

89p

1

1003

Neg

NO36507/09

Bagskjuldalen`s Lissi

Arne Berggaard

89p

1

1016

Neg

NO39740/10

V-V Balder

Frode Haugen

88p

1

1015

Neg

NO40210/10

Basse

Roger Foss

87p

1

1002

Neg

NO43573/09

Skinnemoen`s Toya

Roger Reinslo

87p

1

1025

Neg

NO53473/10

Odin

Amund Raaen

85,5p

1

1001

Neg

NO43575/09

Skinnemoen`s Verona

Sigbjørn Rua

85p

1

1010

Neg

NO34177/11

Lapp av Hatteråsen

Knut Sønju

84,5p

1

1006

Neg

NO41376/09

Serena

Martin Bjerkerud/Leif Eidal

83p

1

1038

Neg

25315/08

Tella av Gausbu

Odd Gunnar Vikan

82,5p

1

1032

Neg

NO36238/10

Losnabakken`s T-V Siko

Kim Stenbekk/Tor E Rotegård

81,5p

1

1029

Jämt

NO56259/09

Ronja

Tom Roger Lurdalen

79,5p

1

1021

Neg

04957/06

Plenty

Stein Hartvik Flaata

79,5p

1

1022

Neg

NO40714/12

Storm av Gausbu

Ola Narverud

77p

1

1014

Neg

NO41473/10

Binna

Bjarne Helge Bergstøl

76,5

1

1005

Neg

18075/08

Raptus

Per Engebreth Askildsrud

75p

1

1033

Jämt

SE32829/2011

Härkilas Pompe V

Arnfinn Nilsen

73p

2

1004

Neg

11902/08

Pia

Kay Jensen

48,5p

0

1036

Neg

NO32210/10

Gokstadhaugen`s Axxo

Øyvind Åsterud

48p

0

1034

Jämt

NO44953/11

Bleikenlia`s Bertil

Bjørn Magnar Nilsen

46,5p

0

1013

Neg

NO36237/10

Losnabakken`s P-S Kaisa

Stian Bekkeseth

45,5p

0

1030

Neg

05387/08

Losnabakken`s X-S Slegga

Henry Johan Hillestad

45p

0

1012

Jämt

NO50241/11

Alaberget`s B-Kinto

Håkon Andersen

43,5p

0

1023

Neg

NO47184/11

Hundeberget`s B-Fax

Ingebrigt Garnås

42p

0

1039

Neg

NO40990/11

Trolljentemyra`s Nini

Ivar Kjelland

41p

0

1040

Neg

NO47184/11

Hundeberget`s B-Fax

Ingebrigt Garnås

34,5p

0

1020

Neg

NO40696/11

Vamyra`s M-Jerven

Knut Stavn

22,5p

0

1042

Jämt

NO56768/11

Hamøjakken`s Jack

Nina Handeland

21p

0

1035

Jämt

NO35043/10

Haugbo`s Lars

Andreas Bull Tornøe Bjørklie

19,5p

0

1011

Neg

NO46195/09

Stokkelva`s Nini

Kjell G Ølstadløkken

18p

0

1026

Neg

10618/07

Dina

Jan Solbrekken

17,5p

0

1007

Neg

NO37741/11

Losnabakken`s S-B Lurven

Pål Brenna

16,5p

0

1018

Neg

NO34178/11

Vesla av Hatteråsen

Olav Skinnes

16p

0

1009

Neg

NO34180/11

Gyda av Hatteråsen

Berit Rustand

15,5p

0

1019

Jämt

NO47784/11

Botnebekken`s Jeppe

Knut Ole Røed

13,5p

0

1031

Neg

NO33046/12

Tass

Sverre Evjen

9p

0

1027

Neg

NO40990/11

Trolljentemyra`s Nini

Ivar Kjelland

4p

0

Følg oss på facebook

Våre Sponsorer

Bevern Sport

Grasrotandel

Norsk tipping

Denne nettsiden bruker cookies for å bidra til en enkel surfeprosess

Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Du kan lese mer om vår bruk av cookies her. Lær mer

Jeg aksepterer

Cookies - Informasjonskapsler

Denne siden benytter såkalte "cookies" (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk.

Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig.

Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som "innstillinger", "sikkerhet" e.l. Dette vil imidlertid få konsekvenser for bruken av nettstedet generelt